Hurtownia płytek ceramicznych CER-BUD

Firma „CER-BUD” jest firmą rodzinną – istnieje na rynku od 1993 roku. Swoją działalność rozpoczeliśmy od sprowadzenia do naszej hurtowni 30 m2 płytek. Z tygodnia na tydzień zapotrzebowanie na płytki wzrastało. Po dwóch miesiącach potrzebowaliśmy już kilkunastu palet i tak pojawił się pierwszy TIR, który przywiózł nam płytki ze słonecznych Włoch. Do dziś sprowadzamy płytki bezpośrednio z fabryk polskich, włoskich i hiszpańskich.

U nas otrzymacie Państwo fachowe rady, bowiem właściciele firmy są fachowcami z dziedziny budownictwa i ceramiki budowlanej. Znamy bazę wszystkich dostępnych na rynku nowości, nasza oferta jest zawsze bogata, pełna różnorakich stylów, form i kolorystyki.

Jesteśmy firmą solidną – zawsze obsługujemy naszych klientów na czas, zgodnie z ich oczekiwaniami.

Na Państwa życzenie dokonujemy również niezbędnych pomiarów i pomagamy w wyborze odpowiedniej chemii budowlanej wg ściśle ustalonych norm. Oferujemy materiał zgodnie z ich gatunkiem, klasą ścieralności i przeznaczeniem.
Indywidualne zamówienia – w ciągu 48 godzin do godz. 14.00, po 14.00 w ciągu 72 godzin

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy partnerskiej w dziedzinie handlu płytkami ceramicznymi oraz panelami podłogowymi, oferujemy partnerską współpracę i doskonałe warunki.

Nasi przedstawiciele biorą udział w szkoleniach technologicznych w fabrykach, śledzimy rynek glazury, terakoty, paneli itd. uczestnicząc w targach budowlanych w Polsce i Europie.

Dla nas każdy klient jest ważny, a wielu z nich rekomenduje naszą firmę swoim przyjaciołom.

Formy płatności:

  • gotówka
  • raty
  • karty płatnicze

W nadziei, że spotkamy się w naszej firmie, życzymy Państwu udanych zakupów i trafnych wyborów.

Wspomagamy:

  • PCK Środa Śląska
  • Ośrodek Szkolno Wychowawczy Środa Śląska
  • Fundacja Kobieta i Natura

Z poważaniem Właściciele firmy „CER-BUD”